Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... indemnizatie somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

indemnizatie somaj

Nu am luat inedmnizatia de somaj pt. luna aprilie deoarece am fost plecata din oras.
In perioada respectiva nu am fost in Bucuresti;(am schimbat domiciliul de la Buc. la Cta.).
Am inteles cum se face transferul dosarului de somaj. Nu stiu cum intru in posesia indemn. somaj pt. aprilie 2012. Ma adresez of. postal de la care trebuia sa ridic banii?- adica Bucuresti?
Va multumesc.
Luati legatura cu Agentia de Somaj unde ati fost inregistrata si care v-a trimis banii prin posta.