Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca

la nivel de unitate in 2007 se inchei ccm SNFTC,,CFR PTR ANII 2007-2008,IN 2008 se incheie ccm lape ramura transporturi,la nivel de unitate nu se modif ccm cu privire la sal minim de baza,la 01 01 2009,se incheie un act aditional la ccm sntfc ,nu se tine cont de sal de baza minim din ccm pe ramura(actul aditional este semnat de toate sindicatele si inreg la ministerul muncii)DECI pers angajat au incheiat cim cf ccm la nivel de sntfc .In 2011 angajatii dau in judecata sntfc ptr ca nu le a calc drepturile banesti cu sal minim cf ccm pe ramura
:offtopic: Interventie moderator

Nu mai deschideti ami multe topicuri legate de aceeasi problema .. este o incalcare a REgulamentului de postare pe Forum.

3.3. Nu adresa aceeasi întrebare pe mai multe sectiuni ale forumului si nu deschide acelasi topic de mai multe ori. In acest caz topic-urile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori, utilizatorul urmand a fi avertizat, iar ulterior, in caz de nerespectare a avertismentului, va fi banat temporar sau defintiv.

Puteti continua discutia pe topicul deja deschis pe acest subiect
www.avocatnet.ro/content/for...