Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant pe zero
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant pe zero

Pentru cat mi se intocmeste un bilant pe zero?
Depinde de contabil Nu exista preturi fixe.
va multumesc voiam sa stiu doar asa aproximativ cam cat ar fi?
Daca societatea nu a avut activitate niciodata si pana acum nu ati depus bilant, atunci nu trebuie sa intocmiti bilant, este suficient si o declaratie pe proprie raspundere depusa la fisc.
mersi mult, macar o taxa informativa daca se poate pt bilant?
nu mai functioneaza de anul trecut si nu stiu cat ar costa bilantul pe zero?