Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Salariu contabil
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Salariu contabil

Buna seara!

Cam care este nivelul salarial pentru o persoana cu experienta de 3 ani care tine contabilitatea primara (intocmirea documentelor justificative)?

Multumesc!
Depinde de volumul de munca.
In forum nu puteti obtine astfel de informatii.

Asa cum a precizat si colega mea mai sus, in functie de munca pe care o presteaza acest contabil, va fi remunerat de angajator corespunzator. Este la aprecierea fiecaruia.

Multumesc pentru intelegere.
Moderator,
Ec. Gabriela Ionescu