Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri nerambursabile
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri nerambursabile

As dori sa-mi deschid un depozit en gross de produse alimentare si non alimentare si as vrea sa stiu daca pot obtine fonduri nerambursabile si care sunt pasii de urmat?! am terenul si este situat intr-un oras micut...

Va multumesc!
Din pacate activitatile de comert nu sunt finantate prin fonduri europene nerambursabile. Daca aveti pana in 35 de ani poate ati putea obtine sprijin financiar nerambursabil prin unele programe derulate de statul roman.
AM 27 DE ANI..PUTETI SA-MI SPUNETI CARE AR FI PASII DE URMAT IN ACEST DOMENIU?!

MULTUMESC
Programul national prin care puteti obtine fonduri nerambursabile este programul pentru tineri, SRL-D.Detalii gasiti aici:
[ link extern ] -/

Pasii de urmat sunt explicit descrisi in procedura programului, de asemeni aveti toate documentele ce trebuiesc intocmite.

Succes