Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Finantari europene nerambursabile vanzare legume-fructe
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Finantari europene nerambursabile vanzare legume-fructe

se pot obtine fonduri europene nerambursabile pt deschiderea unei societati vanzare cumparare en gros si en detail de legume fructe citrice etc multumesc
Admin, administrator
Momentan sunt disponibile 2 programe nationale entru finantarea acestei activitati
- Programul TINERI DEBUTANTI
- Programul COMERT SERVICII 2014
[ link extern ] /