avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 214 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... urgent ajutor anexa 24!
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

urgent ajutor anexa 24!

Buna ziua

as dori sa stiu care este temeiul legal privind conditiile de eliberare ale anexei 24?
unde scrie care sunt documentele care trebuie sa insoteasca cererea pt anexa 24?
si de asemenea as dori sa stiu daca anexa 24 se solicita doar in urma deschiderii succesiunii la notar.

va multumesc anticipat

Alte discuții în legătură

De unde iau anexa 24 ? ce acte imi trebuie ? cornaca cornaca Va rog nu ocoliti. La judecatorie mi se cere- ANEXA 24 - De unde iau eu aceasta anexa ? Ce acte imi trebuie pentru a obtine acesata anexa 24- Locuiesc in ... (vezi toată discuția)
De la ce primaria se elibereaza anexa 24? NewAgeOfDarkness NewAgeOfDarkness De la ce primaria se elibereaza Anexa 24? De la primaria localitatii A unde isi are ultimul domiciliu bunica mea decedata am primit raspuns ca nu detine ... (vezi toată discuția)
Succesiune taniarosca taniarosca Sunt unica mostenitoare a parintilor mei, care au decedat. Pentru a face succesiunea am nevoie, in afara de Anexa 24(pe care o pot obtine) si de Anexa 1 si ... (vezi toată discuția)