Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... rectificativa cas 2005
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

rectificativa cas 2005

Buna ziua,
Un fost salariat mi-a cerut o discheta cu o declaratie rectificativa pt ianuarie 2005 deoarece nu figureaza in acea luna la pensii. Societatea a depus atunci declaratia, dar se pare ca nu a fost operata cum trebuie. Ce pot sa fac ?
Multumesc mult.