Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... pasaport emis Timis, CI emisa Dolj
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

pasaport emis Timis, CI emisa Dolj

Buna ziua,

Ajutati-ma si pe mine va rog cu o mica lamurire. Eu am pasaport valabil, din 2007 cu data de expirare 2017, emis in judetul Timis. Intre timp am cumparat un apartament in Dolj si mi-am facut buletin acolo. In cazul acesta, cu pasaport pe Timis si carte de identitate de Dolj trebuie sa imi schimb pasaportul sau il pot folosi in continuare? As dori sa merg in Turcia si nu vreau sa am probleme:)

Multumesc mult,
Cat Black, utilizator
Nu trebuie schimbat, mergeti linistit/a.