Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale prelungire suspendare firma srl
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

prelungire suspendare firma srl

buna ziua, acum trei ani a trebuit sa fac suspendare la firma srl ,la aparitia impozitului forfetar, in feb 2013 se termina termenul de suspendare.
Va rog daca poate cineva sa-mi spuna daca se mai poate prelungi suspendarea pentru inca un an sau ce pot face s-o mai pastrez, dar fara activitate?
Va multumesc pentru timpul acordat.
La expirarea termenului de suspendare a activitatii societatii puteti sa mai faceti o suspendare pentru trei ani.
multumesc