avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 864 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii buna ziua - nu mai primesc newsletters de la Avocatnet
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

buna ziua - nu mai primesc newsletters de la Avocatnet

nu stiu ce s-a intimplat dar de aprox 2 saptamini nu mai primesc nimic de la dvs,am gresit cu ceva?
maria
Cel mai recent răspuns: marial , utilizator 09:37, 21 Iunie 2012
chiar nu ma ajuta nimeni in problema mea?
Daca ati urmat pasii din link-ul pus de Tudor Valeriu si tot nu primiti alerte/newsletters, inseamna ca la un moment dat ati raportat ca spam mesajele de la Avocatnet si in acest caz nu se mai poate face nimic: adresa de mail v-a fost blocata la cererea dvs.
cu ceva timp in urma cca 1 saptamina am facut exact ce mi s-a spus;am verificat ab.mele si nu era nici unul dezactivat... nu am raportat nici ca spam..S-a intimplat pur si simplu sa nu mai primesc noutatile..Totusi nu exista nici o solutie de reluare a abonamnetului?
nu are nimeni o solutie la problema mea?
V-as propune crearea unei noi casute de mail.
Dupa ce o faceti, intrati in profilul dvs., in Date personale / parola:

Bine ai venit marial (iesire cont)
? Profilul meu / Status
? Date personale / Parola
? Mesaje private (1)
? Newsletter / Alerte forum

Dupa ce intrati in Date personale, gasiti:
* Date personale
* Avatar
* Schimba parola
* Schimba adresa email
* Sterge cont

Faceti click pe Schimba adresa email si veti vedea actuala adresa, iar dedesubt 2 campuri unde trebuie sa scrieti noua adresa de mail.
Atentie la scriere, eu cand mi-am schimbat-o am ''mancat'' o litera, am scris in loc de aresnet2002@gmail.com, aresnet2002@gmail.co :">

Poate ajuta...
Ultima modificare: Miercuri, 20 Iunie 2012
Ares-3, moderator

Alte discuții în legătură

Informatii avocatnet elvira rosianu elvira rosianu nu mai stiu ce am gresit acum cateva luni, dar nu mai primesc comunicarile zilniice de la AvocatNet. ce trebuie sa fac pentru a primi automat pe e-mail ... (vezi toată discuția)
Cont inactiv tzuku51 tzuku51 In partea dreapta-sus scrie pe fond rosu \\"contul tau este inactiv.click aici(iesire cont). De ce este inactiv,ca sunt intrat in forum,am pus intrebari,am ... (vezi toată discuția)
Am si eu o propunere - mail-uri de la avocatnet clase74 clase74 ce-ar fi daca ati grupa toate informatiile din cursul unei zile ( de fapt toate mail-urile) intr-unul singur, maxim 2 ( dimineata si seara, de exemplu) si nu ... (vezi toată discuția)