Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii buna ziua - nu mai primesc newsletters de la Avocatnet
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

buna ziua - nu mai primesc newsletters de la Avocatnet

nu stiu ce s-a intimplat dar de aprox 2 saptamini nu mai primesc nimic de la dvs,am gresit cu ceva?
maria
chiar nu ma ajuta nimeni in problema mea?
Daca ati urmat pasii din link-ul pus de Tudor Valeriu si tot nu primiti alerte/newsletters, inseamna ca la un moment dat ati raportat ca spam mesajele de la Avocatnet si in acest caz nu se mai poate face nimic: adresa de mail v-a fost blocata la cererea dvs.
cu ceva timp in urma cca 1 saptamina am facut exact ce mi s-a spus;am verificat ab.mele si nu era nici unul dezactivat... nu am raportat nici ca spam..S-a intimplat pur si simplu sa nu mai primesc noutatile..Totusi nu exista nici o solutie de reluare a abonamnetului?
nu are nimeni o solutie la problema mea?
V-as propune crearea unei noi casute de mail.
Dupa ce o faceti, intrati in profilul dvs., in Date personale / parola:

Bine ai venit marial (iesire cont)
? Profilul meu / Status
? Date personale / Parola
? Mesaje private (1)
? Newsletter / Alerte forum

Dupa ce intrati in Date personale, gasiti:
* Date personale
* Avatar
* Schimba parola
* Schimba adresa email
* Sterge cont

Faceti click pe Schimba adresa email si veti vedea actuala adresa, iar dedesubt 2 campuri unde trebuie sa scrieti noua adresa de mail.
Atentie la scriere, eu cand mi-am schimbat-o am ''mancat'' o litera, am scris in loc de aresnet2002@gmail.com, aresnet2002@gmail.co :">

Poate ajuta...
Ares-3, moderator