Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... salarii compensatorii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

salarii compensatorii

am fost functionar public cu statut special in Administratia Nationala a Penitenciarelorsi in iulie 2011 am fost clasata inapt serviciul medical fiind pensionata pe caz de boala
as dori sa stiu daca beneficeiez de salarii compensatorii conform aticolului 13 aliniatul 2 din legea 285/2011
va multumesc anticipat
www.avocatnet.ro/content/for...

Sper sa va ajute, insa instanta cu siguranta !
Jean Valjean, utilizator