avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 233 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... salarii compensatorii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

salarii compensatorii

am fost functionar public cu statut special in Administratia Nationala a Penitenciarelorsi in iulie 2011 am fost clasata inapt serviciul medical fiind pensionata pe caz de boala
as dori sa stiu daca beneficeiez de salarii compensatorii conform aticolului 13 aliniatul 2 din legea 285/2011
va multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: Jean Valjean , utilizator 17:39, 12 Iunie 2012
www.avocatnet.ro/content/for...

www.avocatnet.ro/content/for...

Sper sa va ajute, insa instanta cu siguranta !
Ultima modificare: Marți, 12 Iunie 2012
Jean Valjean, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salarii compensatorii la pensionare pe caz de boala Florin36 Florin36 Buna seara..M-am pensionat de curand pe caz de boala,grad de invaliditate 3.Am fost functionar public cu statut special in cadrul Administratiei Nationale a ... (vezi toată discuția)
Legea 284/2010 si legea 263/2010 k27lau k27lau Am fost cadru militar si am fost trecut in retragere in anul 2011 din Ordinul ministrului apararii nationale fiind clasat inapt pentru serviciul militar cu ... (vezi toată discuția)
Salarii compensatorii sorinaga sorinaga Cum se stabileste cuantumul salariilor compensatorii in cazul pensionarii pe caz de boala a politistilor? (vezi toată discuția)