Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale infiintare offshore
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

infiintare offshore

ma intereseaza firme in constanta pt infiintare offshore
nu stiu in Constanta dar poti lucra online sau in Bucuresti cu Laveco , Evedex , HBS...ti-am dat doar cateva exemple
si pe mine ma bate gandul .... da` nu prea am incredere, mai exact imi e frica de tepe sau de falsuri...... as fi interesat totusi sa stiu ce juristrictie ar fi buna pt o astfel de companie ma gandeam la insulele britanice virgine
pappa, utilizator
trebuie sa te interesezi daca cei care iti infiinteaza firma offshore au referinte, nu accepta sa primesti acte modificate/completate cu pixul, verifica autenticitatea apostilelor.
In plus poti cumpara firme gata infiintate, platesti doar cand primesti actele.