Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Obligatiile gestionarului pe timpul inventarierii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Obligatiile gestionarului pe timpul inventarierii

Sunt bibliotecar-gestionar si in aceasta perioada are loc inventarul la publicatii periodice si seriale. Care sunt obligatiile mele ca bibliotecar-gestionar si în ce fel trebuie sa ma implic in lucrarile de inventariere?
Multumesc pentru lamuriri!
Gabi
ordin 2861/2009 +norme