avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 373 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Obligatiile gestionarului pe timpul inventarierii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Obligatiile gestionarului pe timpul inventarierii

Sunt bibliotecar-gestionar si in aceasta perioada are loc inventarul la publicatii periodice si seriale. Care sunt obligatiile mele ca bibliotecar-gestionar si în ce fel trebuie sa ma implic in lucrarile de inventariere?
Multumesc pentru lamuriri!
Gabi
Cel mai recent răspuns: sica1tanase , utilizator 12:16, 12 Iunie 2012
ordin 2861/2009 +norme

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inventar Miliana Miliana Sunt proaspat angajata pe un post de operator facturare -gestionar la un mic depozit de birotica si papetarie. Spuneti-mi, va rog, daca preluarea gestiunii, ... (vezi toată discuția)
Procedeu de inventariere veratiti veratiti Maine trebuie sa fac inventarul si eu, in calitate de contabil, mi-am scos din programul de contabilitate fisa de magazie a gestiunii care trebuie ... (vezi toată discuția)
Lista cu obiectele de inventar pentru un birou - comunicare oanaportar oanaportar Va rog sa imi spuneti daca Lista cu Obiectele de inventar pentru un Birou din cadrul unei institutii publice se comunica gestionarului = salariatului din ... (vezi toată discuția)