avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 775 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... CHELTUIELI COMUNE DE INTRETINERE
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

CHELTUIELI COMUNE DE INTRETINERE

Pentru societatile comerciale care detin in proprietate un apartament, fara sa aiba deschis acolo sediu social sau punct de lucru cum se calculeaza intretinerea, pentru cate persoane?
Cel mai recent răspuns: johnpescar , utilizator 14:19, 12 Iunie 2012
Pentru cate persoane locuiesc efectiv acolo.:luck:

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sediu social firma in apartament, destinatie locuinta Sofia1961 Sofia1961 In cazul in care un aparatment, proprietatea unei persoane fizice este inregistrat ca sediu social al unei firme, care nu desfasoara activitate economica la ... (vezi toată discuția)
Contract separat cu firma de salubrizare costinelrusu costinelrusu La parterul blocului s-a infiintat o firma . Toate bune si frumoase a platit toate datoriile pana acum 1 an de zile cand nu mai vrea sa plateasca gunoiul la ... (vezi toată discuția)
Contract de comodat intre mine ca p.f. si srl al carei proprietar sunt federica federica De curand mi-am deschis o firma si am incheiat un contract de comodat cu punctul de lucru in apartamentul in care locuiesc si care este proprietatea mea.In ... (vezi toată discuția)