Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... masuri educative aplicate minorului
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

masuri educative aplicate minorului

Buna seara !
Aveti cumva idee unde as putea gasi statistici privind numarul de infractori minori carora li s-au aplicat masuri educative in ultimii ani ?
probabil ca la ministerul justitiei daca va adresati cu cerere.
Multumesc frumos !