Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Masuri Boc - pensionarii militari
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Masuri Boc - pensionarii militari

Stimati colegi, propun ca in cel mai scurt timp sa ne intalnim acolo unde se fac legile pompieristic si pe genunchi. Guvernul Boculet a luat decizii fara a lua in consideratie ca am plecat din sistemul militar pe baza unei legi164/2001, care permitea sa mai lucram inclusiv in domeniul public, adica am parasit sistemul in niste conditii, alminteri trebuia sa se faca o selectie si sigur daca stiam ca niste rataciti de guvernanti iau niste masuri neconstitutionale, nu ieseam. Daca facem memorii sau discutii pe forum o sa ne bage in seama nimeni sau in cel mai fericit caz primim un raspuns de la un referent in 30 de zile. Propun ca in cel mult 2 zile o intalnire in garnizoana iar cel tarziu joi -9 ianuarie-in Bucuresti, ocazie cu care ne mai reintalnim. Trebuie sa ne mobilzam! Tf. 0723702528
:offtopic: Interventie moderator
Nu adresati aceeasi întrebare pe mai multe sectiuni ale forumului si nu deschideti acelasi topic de mai multe ori. In acest caz topic-urile si/sau raspunsurile in plus vor fi sterse de administratori sau moderatori, utilizatorul urmand a fi avertizat, iar ulterior, in caz de nerespectare a avertismentului, va fi banat temporar sau defintiv.

Urmariti raspunsurile date pe celalalt topic deschis de catre dvs
www.avocatnet.ro/content/for...