Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Transmitere REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Transmitere REVISAL

nu pot intra pe saitul reges.inspectiamuncii.ro,aveti ideie din ce cauza? multumesc mult
Poate nu tastati corect numele de utilizator si parola ...
Sau poate este prea aglomerat site-ul
Site-ul a fost blocat de preluarea datelor de catre cei de la Teamnet si descarcarea lor in baza nationala ... in fiecare sfarsit de saptamana se procedeaza asa.