avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 742 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... sentinta penala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

sentinta penala

stie careva cum pot sa imi vad care este sentinta penala
Cel mai recent răspuns: cyan , moderator 20:26, 18 Iunie 2012
Ar fi trebuit sa vi se comunice de catre instanta.

Puteti merge la arhiva instantei unde s-a judecat dosarul si sa intrebati daca s-a redactat sentinta si sa solicitati comunicarea acesteia.
puteti verifica pe portalul instantelor de judecata
[ link extern ] /
introduceti nr dosarului sau numele si prenumele
Ultima modificare: Luni, 18 Iunie 2012
cyan, moderator
Pe portalul instantelor apare doar pronuntarea, nu si sentinta cu motivarea solutiei date de instanta.

Banuiesc, ca pe utilizator il intereseaza sentinta cu motivarea solutiei nu numai solutia din dosar.
nu mai tin minte nr dosarului iar numele nu vad unde sa il scriu
accesati pagina web [ link extern ] /
alegeti judetul/localitatea unde se afla judecatoria, click pe judecatorie, in meniul din stanga accesati "dosare", daca nu va amintiti numele dosarului introduceti numele si pronumele in casuta "Parte".
Ultima modificare: Luni, 18 Iunie 2012
cyan, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nu mă descurc pe net - am nevoie de ajutor pentru portal.just.ro Melemen Melemen Bună ziua Aș dori să știu cum pot afla data unui proces pe internet La ce adresă trebuie să caut ? Pot răsfoi dosarul online ? (vezi toată discuția)
Unde gasesc termenele de judecata in cazul unui proces penal? broasca maria broasca maria vreau sa stiu pe ce sait pot gasi detalii despre procesul pe care il am pe rol,urmatoarea infatisare ma intereseaza,pt ca nu sunt in localitate. (vezi toată discuția)
Partaj Mihaill Mihaill Exista posibilitatea de a afla de pe un site anume daca procesul de partaj a avut loc ? (vezi toată discuția)