avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 152 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... partaj
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

partaj

Exista posibilitatea de a afla de pe un site anume daca procesul de partaj a avut loc ?
Daca stiti nr dosarului si instanta competenta, da.Mai este posibilitatea de a cauta dupa numele unei parti , dar nu prea merge.
[ link extern ]
alegeti judetul
click-dosare
introduceti nr dosar sau nume parte si dati click pe cautare
Succes
Sigur , de pe site-ul www.just.ro , alegeti instanta si "nina1" arata scurt si concis cum ajungeti sa aflati daca s-a judecat partajul..

Aveti posibilitatea sa aflati din "portalul instantelor de judecata",astfel cu ati fost sfatuit sau mergeti personal la Arhiva instantei la care se judeca/s-a judecat cauza.
Pentru acestea va trebuieste sa stiti numele partilor si numarul dosarului.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sentinta penala bso bso stie careva cum pot sa imi vad care este sentinta penala (vezi toată discuția)
Care este modalitatea de a afla daca am un proces pe rol? MIHAELA DUMITRESCU MIHAELA DUMITRESCU BUNA ZIUA. VA ROG MULT DACA PUTETI SA-MI SPUNETI,CARE ESTE MODALITATEA DE A AFLA DACA AM UN PROCES PE ROL, IN CAZUL IN CARE NU LOCUIESC LA ADRESA DIN ... (vezi toată discuția)
Cum pot sa aflu online daca a fost pronuntata o hotarare judecatoreasca? jean59 jean59 Am un proces judecat la tribunal si a ramas sa primesc hotararea judecatoreasca.Cum pot afla online care este decizia in acest caz, sau ce trebuie sa accesez ... (vezi toată discuția)