Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... urgent
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

urgent

Ptr.indexarea cu 8% in sistemul sanitar si cinform Codului Muncii ce facem act aditional la contract sau decizie.
Se poate face o decizie colectiva sau un act aditional daca este vorba de o singura persoana.
Se va emite decizie de modificare a salariului si nu se va incheia act aditional ...
Cornel Vasile, Consilier juridic