Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Cod caen asociatie sportiva
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Cod caen asociatie sportiva

Stie cineva daca schimbarea codului caen se face si pentru ong? Si cum?
Nu aveti cum sa schimbati codul CAEN pentru un ONG, intrucat acestea nu se inregistreaza la ORC.
Pe documentele care necesita un asemenea cod (bilant contabil) se va trece noul cod CAEN.
Am inteles.Multumesc mult.