Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... dreptul muncii contract de munca,salarii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

dreptul muncii contract de munca,salarii

Dupa 17 ani de munca pe post de maistru mecanic conform pregatirii oe care o am,m-i s-a operat in cartea de munca functia de maistru ceramist fara sa fiu anuntat,fiind astfel incadrat in grila de salarizare inferioara celei de maistru mecanic.Va rog sa-mi souneti ce as putea face? Va multumesc.
Va adresati firmei solicitand explicatii privind documentele in baza carora s-au facut inscrisurile. Puteti sesiza ITM-ul.