avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 975 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... CEDO - hotarare pilot
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

CEDO - hotarare pilot

Are cineva informatii daca CEDO a prelungit cumva termenul privind rezolvarea legislativa de catre statul roman, in privinta caselor nationalizate ? A modificat termenul prevazut in hotararea-pilot ?

Multumesc
Cel mai recent răspuns: Maria - Amelia Ionescu , Mediator 10:34, 26 Iunie 2012
Stimată doamnă,

Vă invit să observați următorul topic:

www.avocatnet.ro/content/for...

CEDO a acordat o prelungire a termenului de grație în procedura-pilot până pe data de 12 Aprilie 2013.

Cu stimă.
Multumesc mult !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Hotarare pilot cedo vclara2012 vclara2012 Buna ziua. Am depus la CEDO o cerere la care am primit numar de inregistrare in luna martie 2010, si mi s-au trimis si etichetele cu coduri de bare pentru ... (vezi toată discuția)
Cedo - prelungire termen aplicare masuri din cauza maria atanasiu c. romania WEO WEO CEDO a comunicat la 3/04/2013 ca a acceptat solicitarea Guvernului Romaniei de prelungire a termenului stabilit pentru punerea in aplicare a masurilor generale ... (vezi toată discuția)
Raspuns cedo asaafostsafie asaafostsafie buna ziua am trimis la cedo o plangere din septembrie 2013 si nu am primit decat confirmarea de primire .unde pot afla mai multe despre dosar ? (vezi toată discuția)