Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... CEDO - hotarare pilot
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

CEDO - hotarare pilot

Are cineva informatii daca CEDO a prelungit cumva termenul privind rezolvarea legislativa de catre statul roman, in privinta caselor nationalizate ? A modificat termenul prevazut in hotararea-pilot ?

Multumesc
Stimată doamnă,

Vă invit să observați următorul topic:

www.avocatnet.ro/content/for...

CEDO a acordat o prelungire a termenului de grație în procedura-pilot până pe data de 12 Aprilie 2013.

Cu stimă.
Multumesc mult !