Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... raspuns cedo
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

raspuns cedo

buna ziua am trimis la cedo o plangere din septembrie 2013 si nu am primit decat confirmarea de primire .unde pot afla mai multe despre dosar ?
Stimat forumist,

În primu rând, vă puteți adresa Curții, cerând informații despre dosar,

Va trebui, însă, să aveți în vedere uzanța Instanței din Strasbourg în privința corespondenței cu aplicanții.

Pentru a nu mă repeta, vă invit să observați discuțiile purtate aici:
www.avocatnet.ro/content/for...

Cu stimă.