Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratii la 25 iunie 2012
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratii la 25 iunie 2012

Buna ziua,
Va rog respectuos raspuns la intrebarea:
-daca au fost depuse cu intarziere (in 26 06 2012) , in loc de 25 06 2012 declaratiile pt. o microintreprindere,neplatitoare de TVA infiintata in martie 2012, dar fara activitate pana in prezent, care sunt sanctiunile care se vor aplica in acest caz
Va multumesc.
Probabil va referiti la D 112.
Buna venit in club. Nu sunteti singur/a. Nu patiti nimic. Site-ul ANAF a fost blocat.