Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Evidenta contabila firma care isi desfasoara ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Evidenta contabila firma care isi desfasoara activitatea in zona libera

Buna seara,
Va rog sa ma ajutati cu cateva indicatii privind organizarea evidentei contabile a unei firme care isi desfasoara activitatea in zona libera.Mai exact firma aprovizioneaza marfuri din spatiul extracomunitar pe care,ulterior, le vinde atat in spatiul intracomunitar cat si extracomunitar.Poate ma puteti ajuta cu o monografie contabila.Multumesc.
Lucia B., utilizator