Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... dosar penal conducere fara premis(dovada expirata de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

dosar penal conducere fara premis(dovada expirata de 24 ore)

as dori sa stiu cum se face cercetarea si in ce situatii pot primi neinceperea urmaririi penale si transformarea in amenda administrativa! Va rog sa-mi dati cit mai urgent un raspuns. Multumesc anticipat.
postati mai multe detalii cu privire la problema dvs
Informatiile dvs sunt vagi.
Oricum , in astfel de situatii , sansele sunt infime.