Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA TVA aprobat la rambursare
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

TVA aprobat la rambursare

Stie cineva daca exista pe vre-un site al Ministerului de Finante o optiune in care pot verifica perioada in care voi incasa in cont TVA-ul cerut si aprobat la rambursare ?
Va multumesc.
da, aici:
[ link extern ]
Daca introduc datele in link-ul pe care l-ati postat, mi se spune faptul ca TVA-ul a fost aprobat la rambursare, in suma de ..... .
Dar eu as vrea sa stiu cand o sa-i incasez in cont, in termen de 30, 60 , 90 zile ?
Se face vreo programare a acestor viramente?
Multumesc.
dupa data de 7 iulie veti sti exact data.
cred ca va fi 29 iulie.