Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... partaj
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

partaj

cat costa un proces de partaj in cazul in care obiectul partajului este un credit bancar?
Taxa de timbru este de 3% din valoarea masei partajabile, la care se adauga si un eventual onorariu de avocat.
Depinde si ce venituri nete aveti, pe membru de familie.Se pot acorda reduceri.
cat ar fi taxa de avocat?
mai concret cat ar fi onorariu?
avvalentina a scris:

Depinde si ce venituri nete aveti, pe membru de familie.Se pot acorda reduceri.

cat ar fi taxa de avocat?concret?