Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... partaj
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

partaj

cat costa un proces de partaj in cazul in care obiectul partajului este un credit bancar?
gerberga a scris:

Taxa de timbru este de 3% din valoarea masei partajabile, la care se adauga si un eventual onorariu de avocat.

cat ar fi onorariu?