Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Despre firmele de consultanta
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Despre firmele de consultanta

Am ramas datoare unei firme de telefonie mobila cu suma de 150 leițdatoria este din 2007! Azi am fost sunata de o firma de consultanta.... sa platesc suma de 300 de lei dar nu in contul firmei de telefonie.....vor sa platesc in contul lor. Datoriile mai vechi de 3 ani nu se prescriu?
Ba da, dreptul de va putea executa silit, se prescrie in 3 ani. Platiti doar daca doriti.