Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale administratia financiara
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

administratia financiara

buna!am nevoie de un document care sa certifice faptul ca fetita mea in varsta de 5 ani nu are proprietati si bunuri pe numele ei in romania.ne aflam in spania iar acest document mi se cere aici.mi s-a spus ca statul roman nu elibereaza aceste documente pentru minori...deoarece este prea micuta sa poata avea vreun bun pe numele ei....apoi mi s-a spus ca administratia financiara elibereaza acest tip de certificat...ma poate lamuri cineva cum si daca pot scoate aceasta hartie?mentionez ca fetita mea nu are nimic pe numele ei...insa am nevoie de asta in scris...multumesc anticipat!
Autoritatea administratiei fiscale,elibereaza adeverinte prin care atesta detinerea sau nu ,de bunuri mobile sau imobile
Va revine dreptul sa solicitati administratiei financiare responsabile acest document