Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... inregistrare prima revisal
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

inregistrare prima revisal

Cum inregistrez o prima data salariatului in programul de revisal?
Adaugare spor in REVISAL:
1. Adaugarea se poate face apeland butonul "Adaugare spor" pozitionat in toolbarul din partea superioara a ecranului principal in sectiunea "Angajator".

2. In ecran se completeaza informatii referitoare la:
- Denumire: denumirea sporului
- Descriere: descrierea amanuntita a sporului

Pentru a salva inregistrarea se apasa butonul "Salveaza".