Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... retrocedari case nationalizate
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

retrocedari case nationalizate

Buna ziua . cum pot sa aflu daca hotararea tribunalului de la Haga din 2008 a fost pusa in practica ,si daca da, este posibil ca beneficiarii acestei hotariri sa continuie prosesul de obtinere a drepturilor (casa nationalizata)
Stimat forumist,

Pe cuvântul meu dacă înțeleg ce doriți să spuneți.

Cred că nu ar fi rău să reformulați întrebarea, mai ales că nu cred că aveți în vedere vreo hotărâre a Curții Penale Internaționale...

Cu stimă
andreigrigoriu, moderator
[ link extern ]

cred ca la asta se refera..