Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... DEJECTII DIN FOSA SEPTICA ARUNCATE IN GRADINA
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

DEJECTII DIN FOSA SEPTICA ARUNCATE IN GRADINA

Buna ziua, as dori sa ma sfatuiti unde pot sa reclam ce se intampla in gradina vecinului la 2 metri langa gradina mea . Vecinul meu scoate din fosa septica dejectii , nu mai putem sa respiram , intra in casele vecinilor miros, ne este frica de infectii, este groaznic.......... Multumesc.
Reclamati la Garda de mediu, de preferat in scris.