avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 972 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... DEJECTII DIN FOSA SEPTICA ARUNCATE IN GRADINA
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

DEJECTII DIN FOSA SEPTICA ARUNCATE IN GRADINA

Buna ziua, as dori sa ma sfatuiti unde pot sa reclam ce se intampla in gradina vecinului la 2 metri langa gradina mea . Vecinul meu scoate din fosa septica dejectii , nu mai putem sa respiram , intra in casele vecinilor miros, ne este frica de infectii, este groaznic.......... Multumesc.
Cel mai recent răspuns: ContSters191851 , utilizator 23:12, 10 Iulie 2012
Reclamati la Garda de mediu, de preferat in scris.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Distanta intre fosa septica a vecinilor si gardul nostru eugenial eugenial Buna ziua Vecinii nostri si-au facut fose septice, una chiar neacoperita (pentru mizeriile animalelor) langa gardul nostru. Asa ca Livada noastra este ... (vezi toată discuția)
Salutare tuturor . niste vecini si-au tras canalizarea din casa ... Cristy_vvicol@yahoo.com Cristy_vvicol@yahoo.com Salutare tuturor . Niste vecini si-au tras canalizarea din casa in șanțul care trece prin fata casei mele ,șanțul nu are teava de canalizare , are rol de ... (vezi toată discuția)
Dreptul de proprietate privata somalezu somalezu Buna ziua! Am si eu o problema, de ceva ani buni, cu un vecin. De fapt, sunt 4 familii(10 persoane) intr-un imobil. In primul rand, toti folosesc WC-ul din ... (vezi toată discuția)