Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... control ITM-revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

control ITM-revisal

Buna ziua, ma poate ajuta cineva va rog cu o informatie?, am un control de la ITM si am o problema referitor la revisal.
Am avut un contract de munca cu incepere in data de 01.05.2012, si am intocmit revisal-ul in 30.04, l-am generat, insa am uitat sa-l transmit la itm, si am transmis acel revisal in iulie, ce-mi poate face controlul care va veni? a mai avut cineva situatia aceasta?

Multumesc anticipat!
In cel mai rau caz , va poate sanctiona contraventional cu amenda ...