Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

as dori sa stiu unde se poate intenta procesul de divort daca eu am un domiciliu iar sotul alt domiciliu domiciliul acestuia fiind inainte comun precizez ca actualmente domiciliul meu e in jud gorj iar al sotului in jud alba
La instanta (judecatoria) de la ultimul domiciliu comun al sotilor.