Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Scuze pentru problemele legate de reclamele intruzive ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Scuze pentru problemele legate de reclamele intruzive din forum

Buna seara,

Scuze pentru problemele legate de cele doua bannere intruzive: cel de la Altex si cel cu Gilette. Maine rezolvam problema.

O seara frumoasa si scuze inca o data.
Buna seara domnule Alin
Obositoare cel doua bannere , care fac greu de deschis si de parcurs subiectele postate pe forum
Felicitari pentru eforturile concrete si continue pe care le depuneti pentru buna functionare a forumului
Un simplu click nu poate ingreuna foarte mult navigarea pe acest forum.
catalin2832 a scris:
Un simplu click nu poate ingreuna foarte mult navigarea pe acest forum.

Nu numai despre un simplu click este vorba aici. Fiecare pagina pe care o accesam eu si o parte din colegii mei se blocheaza cu reclamele respective, dupa care apare o pagina alba. Pentru noi, cei care incercam sa ramanem cat mai mult timp in forum este obositor. Ca sa accesez fiecare pagina pierd cel putin 1 minut, de fiecare data.

Multumesc Alin pentru promptitudine:bow:! Sunt convinsa ca se va rezolva problema respectiva.

Seara frumoasa, tuturor!
:)
Gabrielle Monique

Eu stau de cateva ore si nu am absolut nicio problema. Problema e minora, iar gravitatea ei tine de abilitatile fiecaruia de a utiliza calculatorul.
Aici nu discutam de abilitatea fiecaruia in a folosi calculatorul, ci de problemele pe care le avem noi, ca utilizatori. Posibil ca Dvs. sa nu va apara acele pagini albe care se blocheaza la fiecare accesare, nu va pot contrazice.:)