Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Scuze pentru problemele legate de reclamele intruzive ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Scuze pentru problemele legate de reclamele intruzive din forum

Buna seara,

Scuze pentru problemele legate de cele doua bannere intruzive: cel de la Altex si cel cu Gilette. Maine rezolvam problema.

O seara frumoasa si scuze inca o data.
Depinde de browser-ul cu care deschideti site-ul.
Sa mai zicem si de bine: superba reclama la Mercedes :ok:
Prima oara cand mi-a ''plecat'' forumul in stanga am crezut ca am blocat vreo combinatie de taste :D

N-am cronometrat cat dureaza insa nu ai timp sa te enervezi iar muzica este minunata.