avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 401 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Scuze pentru problemele legate de reclamele intruzive ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Scuze pentru problemele legate de reclamele intruzive din forum

Buna seara,

Scuze pentru problemele legate de cele doua bannere intruzive: cel de la Altex si cel cu Gilette. Maine rezolvam problema.

O seara frumoasa si scuze inca o data.
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 21:47, 20 Iulie 2012
Depinde de browser-ul cu care deschideti site-ul.
Sa mai zicem si de bine: superba reclama la Mercedes :ok:
Prima oara cand mi-a ''plecat'' forumul in stanga am crezut ca am blocat vreo combinatie de taste :D

N-am cronometrat cat dureaza insa nu ai timp sa te enervezi iar muzica este minunata.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Script ref. reclame Cabinet de Avocat - Torok Andrei - Octavian Cabinet de Avocat - Torok Andrei - Octavian Imi putei perimte, va rog, sa scriu si sa accesez forumul fara sa arunc laptop-ul pe fereastra. Va rog? Reclama care, mai nou, apare pe toata pagina cu ... (vezi toată discuția)
Reclame enervante Cabinet de Avocat Cabinet de Avocat "Stan Petru Radu" Simpla opinie: observ cu parere de rau ca AvocatNet a devenit incet dar sigur o modalitate de promovare agresiva a reclamelor de orice fel. Este aproape ... (vezi toată discuția)
Publicitatea cu raiffeisen bank Popescu Gheorghe Popescu Gheorghe Am observat ca in momentul in care accesez 2, 3 pagini la rand imi apare o publicitate cu Raiffeisen Bank, e frumoasa, insa imi distorsioneaza vizibil ... (vezi toată discuția)