avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 578 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Avansare in grad profesional agent de politie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Avansare in grad profesional agent de politie

Conf. L 360/2002-statutul politistului,modif. prin 133/2011 , og 148, modifc prin ou 124 si 111 ,o agenta de politie , care a indeplinit stagiul in grad ,avand i acesti 5 ani , 2 ani concediu de crestere ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:58, 13 Iulie 2012
Care este perioada CCC?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vechimea in specialitate vasilchia vasilchia din 2 ian.2010 pana la 2 ian 2012 a fost in concediu pentru crestere copil ( primul copil); din 14 iulie 2012 si in prezent este in CCC al 2-lea copil. Ma ... (vezi toată discuția)
Perioada de ccc este vechime in specialitate - se aplica si in cazul meu oug nr. 124/2011? alia2 alia2 Buna ziua, In perioada noiembrie 2009 - august 2011 am beneficiat de concediul de crestere copil pana la doi ani. Stiu ca la sfarsitul anului 2011 a aparut ... (vezi toată discuția)
Concediul de crestere a copilului=vechime in specialitate? Ramona24 Ramona24 Buna ziua! Exista vreun act normativ care sa reglementeze faptul ca , concediul de crestere a copilului de pana la 2 ani este considerata si vechime in ... (vezi toată discuția)