Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Avansare in grad profesional agent de politie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Avansare in grad profesional agent de politie

Conf. L 360/2002-statutul politistului,modif. prin 133/2011 , og 148, modifc prin ou 124 si 111 ,o agenta de politie , care a indeplinit stagiul in grad ,avand i acesti 5 ani , 2 ani concediu de crestere ?
Care este perioada CCC?