Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Probelma cu vecinul de dedesubt
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Probelma cu vecinul de dedesubt

am o problema…cu un vecin extrem de idiot. Dupa ora 10 daca mergi prin casa bate in teava, daca tragi apa bate in teava…culmea a fost aseara cand in timpul unei pene de curent m-am impiedicat de ceva in casa si am facut zgomot (ora 21.45 aproximativ)…a iesit taranul pe geam si m-a injurat ca la usa cortului…treaba e ca nu e in varsta, are vreo 40 de ani, un caine care latra incontinuu si tot el e cu gura mare. Ce pot face in situatia asta? Stau in chirie, dar nu am dat nici un chef, nu am cine stie ce musafiri, singura chestie nasoala e ca peretii in bloc sunt foarte subtiri. Multumesc anticipat pentru raspunsuri
Mutati-va in alta parte. Nimic nu va tine legat de acel loc.
~ Conținut șters la cerere ~