Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... cod fiscal
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

cod fiscal

Stie cineva sa-mi spuna daca la microintreprinderi (SRL pe venit 3%) mai este obligatoriu minim un angajat?
Va multumesc frumos!
Pentru a beneficia de acest statut trebuie sa aveti minim un angajat indiferent de timpul lucrat de acesta.