Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariu grefier
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariu grefier

Buna ziua. Sunt profesoara de 5 ani. Intre timp am terminat si o facultate de drept. Poate sa-mi spuna cineva cam ce salariu ia in mana o grefiera ? As dori sa ma reprofilez in cazul in care este ceva diferenta fata de salariile din invatamant.Multumesc.
Nu cred ca aveti vreun interes in conditiile in care un grefier debutant are cel mult 1100 - 1200 lei.