avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 674 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariu grefier
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariu grefier

Buna ziua. Sunt profesoara de 5 ani. Intre timp am terminat si o facultate de drept. Poate sa-mi spuna cineva cam ce salariu ia in mana o grefiera ? As dori sa ma reprofilez in cazul in care este ceva diferenta fata de salariile din invatamant.Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Lucian Huzum , Consilier juridic 13:59, 26 Iulie 2012
Nu cred ca aveti vreun interes in conditiile in care un grefier debutant are cel mult 1100 - 1200 lei.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salar grefier arhivar brianaciurea brianaciurea Stie cineva care este salariul unui grefier arhivar treapta I sau treapta II. Astept urgent raspunsuri. Multumesc mult. (vezi toată discuția)
Salariu declarat inktek inktek Buna ziua, As dori sa stiu si eu daca se poate, cum pot obliga angajatorul sa imi declare salari net ? In mana iau 1500 ron si declarat este 1200.DIferenta ... (vezi toată discuția)
Examen consilier juridic Kriss26 Kriss26 Bună Seara! Vreau sa particip la un examen pentru un post de consilier juridic debutant (personal contractual) .Am absolvit facultatea de drept doar ca nu am ... (vezi toată discuția)