avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 836 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii salarii personal studii superioare(medic veterinar ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

salarii personal studii superioare(medic veterinar debudant)

Buna seara,
As dori sa stiu care e salariul minim pe care-l poate primi un medic veterinar debudant, si daca mai este valabila legea cu angajarea proaspat absolventilor in ceea ce priveste subventionarea cas, somaj etc.

Va multumesc

Alte discuții în legătură

Ajutor de somaj 2011 pentru proaspat absolventi Luckycoin Luckycoin Buna ziua, as dori sa va adresez mai multe intrebari privind somajul. Sunt proaspat absolventa de facultate si as dori sa-mi depun actele pentru somaj. ... (vezi toată discuția)
Concediu neplatit Herminia Herminia Buna ziua. As dori sa aflu daca din punct de vedere legal angajatorul ne poate obliga sa intram in concediu neplatit. Firma este particulara. El a facut apel ... (vezi toată discuția)
Beneficii angajare someri in cadrul unei intreprinderi individuale?! ramonasica ramonasica Buna seara! As dori sa stiu daca, o data angajata in cadrul unei Intreprinderi Individuale, mai pot beneficia de prima de relocare si toate celelalte ... (vezi toată discuția)