Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Cine cerceteaza administrativ PRIMARUL
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Cine cerceteaza administrativ PRIMARUL

Va rog dac se poate sa ma lamuriti cine poate cerceta administrativ pe PRIMAR , in conditiile in care este stiut ca acesta nu este functionar public fiind Ales.
va multumesc
nimeni.
primarul nu poate fi cercetat administrativ