Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... autorizatia PSI
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

autorizatia PSI

Buna Ziua,

Va rog, daca-mi puteti da un raspuns la urmatoarea intrebare: am pierdut autorizatia PSI pentru cladire. Cum pot face rost de un duplicat?
Multumesc!
Solicitati in scris un duplicat de la autoritatea emitenta.
Daca nu vi se emite duplicat, va trebui sa intocmiti un dosar nou pentru a solicita o noua autorizatie PSI.