Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract munca / somaj in Spania
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract munca / somaj in Spania

buna ziua ,as vrea sa intreb si eu ceva ,daca am somaj in spania pot sa ma angajez in romania fara sa imi afecteze somajul sau trebuie sa renunt la el .
Va trebui sa renunti la somaj ca sa te poti anjaza in Romania!
mersi frumos