avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 637 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... indemnizatie pentru mame
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

indemnizatie pentru mame

Am o intrebare poate cineva sa-mi spuna daca in 2004 in acea suma primata de la stat era prevazuta si o suma anume cum este prevazut acum ca alocatie pentru copii. Sau daca nu stie nimeni macar sa-mi spuneti numarul legii care era in vigoare in acea perioda.
Multumesc pentru ajutor.

Alte discuții în legătură

Ajutor din partea statului pentru nasterea mai multor copii GAVRIL-FLORIN GAVRIL-FLORIN Eu am peste cateva zile 40 ani.Am o fetita de un an si sotia mai are un baiat din prima casatorie.In luna mai o sa mai nasca un baietel. Putem beneficia de ... (vezi toată discuția)
Pensie de urmas pt copii orfani doina1961 doina1961 Buna ziua. Intrebarra mea este : daca in Romania in sec XXI ,2 copii minori orfani de ambii parinti.din luna august 2013 e posibil sa nu aiba nici alocatie ... (vezi toată discuția)
Alocatie + indemnizatie westkontakt westkontakt Buna ziua, doresc sa ma lamuriti si pe mine intr-o problema. Sotia mea a nascut in data de 03.03.2009, este studenta (nu a lucrat si nu lucreaza niciunde), ... (vezi toată discuția)