Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale certificat de atestare fiscala privind impozite si ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

certificat de atestare fiscala privind impozite si taxe locale

Sunt dintr-o comuna din jud. Neamt si i-mi trebuie un certificat de atestare fiscala privind impozite si taxe locale . Poate comuna elibera asa ceva ?
Certificatul de atestare fiscala se elibereaza de catre Administratia financiara de care apartineti.......adica acolo unde va platiti impozitele pe casa si masina